Aktuális híreink

17 június

IV Berg Burgonya Piknik

Sikeresen pályáztunk, az elnyert 3.000.000 forint támogatásból az egyesületünk a IV. Berg Burgonya Piknik elnevezésű rendezvényt valósította meg 2020-ban.

Szervezetünk sikeresen pályázott a Kapuváron működő civil közösségek fejlesztésére nyitva álló úgynevezett CLLD keretből. A pályázat keretében hárommillió forint támogatással az egyesületünk a Berg Burgonya Piknik elnevezésű rendezvényt immáron negyedik alkalommal valósította meg.

Projekt adatai:

- a kedvezményezett neve: Berg Kaszinó Egyesület

- a projekt címe, IV. Berg Burgonya Piknik

- a szerződött támogatás összege: 3.000.000 Ft

- a támogatás mértéke (%-ban): 100%

- a projekt befejezési dátuma: 2021.06.30. (tekintettel arra, hogy a Támogatói Okiratot 2021. júniusában kapta meg szervezetünk)

- projekt azonosító száma: TOP-7.1.1-16-H-ESZA-2021-02101

- a projekt tartalmának bemutatása: 

Egyesületünk célul tűzte ki, hogy a Berg család által képviselt kulturális és szellemi értékeket tovább örökíti a mai nemzedéknek.

Szervezetünk által a jövőben tervezett egyre nagyobb, színvonalasabb, akár országos régiókból látogatottságra szert tevő rendezvények népszerűsége kedvezően hat a turizmus fellendülésére, tevékenységünk népszerűsítésére és fenntartására, valamint kulturális értékeink megőrzésére.
A pályázati támogatásból egyesületünk a 2020-as évben a legkiemelkedőbb rendezvényeként szervezte meg a Berg gasztronómiai és kézműves fesztivált. A rendezvénnyel a térség gasztronómiai lehetőségeinek és kézműves hagyományainak bemutatása mellett célunk volt a közösség összetartó erejének növelése, a Berg család által őrzött népi hagyományok ápolása és megismertetése, valamennyi korosztály kulturált szórakoztatása. A színvonalas rendezvényt a járványhelyzet miatt meghozott egészségügyi korlátokhoz igazodva 500 fő alatti programként valósítottuk meg. Az eseményen lehetőséget biztosítottunk a térség civil szervezetei számára, hogy bemutassák tevékenységüket, filozófiájukat. A minden korosztályt megmozgató esemény hozzájárult nemzetünk értékeinek megismertetéséhez, a kulturált szórakozás biztosításához, valamint szervezetünk közösségépítő munkájához.

A rendezvény programja:
• 14:00-14:30 Ünnepélyes megnyitó
• 14:30-15:00 Pavlóczki Béla előadása a kapuvári megyericumokról
• 15:00-16:00 Kapuvári Fúvószenekar fellépése
• 16:00-17:00 Garabonciás Együttes koncertje
• 17:00.19:00 Bede Róbert sztár chéf színpadi főzőshowja
• 19:00-20:00 Bud Spencer-Terenc Hill Emlékzenekar fellépése
• 20:00-20:30 Ünnepélyes eredményhirdetés
• 20:30-22:00 Neoton Party Band esti koncertje
Résztvevők tervezett száma (fő): 500 fő

A rendezvény sikeresen megvalósult.

Tovább a kategóriában: « Berg esték - Eperjes Károly

Berg könyv

berg konyv

Vásárolja meg Online!

Kapcsolat

  • Cím: Berg Kaszinó Egyesület,
    9330 Kapuvár
    Fürdő u. 18. 4. em./7

  • Telefon: +36 20 773 3590

  • Email: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Kövess minket